А тепер про нас

Ми – це група небайдужих, які обрали нелегкий шлях волонтерства.

З 2 вересня розпочав роботу Координаційний центр волонтерів Олександрії.

Для чого це робиться? Активні олександрійці хочуть об’єднати всіх небайдужих, з метою допомоги нашим бійцям на фронті, пораненим хлопцям у шпиталях, сім’ям загиблих, тимчасовим переселенцям.

Нарешті й у нас в Олександрії буде можливість зателефонувати до секретаря Координаційного центру та запитати, що саме потрібно і куди це приносити.

За діяльність Координаційного центру відповідають:

Ірина Кабанова, Любов Мороз, Оксана Новікова, Алла Фрідман та Євгенія Мороз.

Співпрацюємо з такими волонтерами Олександрії, які допомогають нашим хлопцям на фронті: Володимир Малишев та ГО Ніхто крім тебе, Володимир Стадніченко та ГФ Славутич , Михайло Дмитрієв, благодійний фонд “Петрівщина”, Олександр Маковецький.

 

Шановні побратими! Люди доброї волі! Дорогі ЗЕМЛЯКИ!

Нам випало жити в такий час, коли від громадянської позиції кожного з нас, від наших практичних дій, залежать життя багатьох людей, дітей, мирних мешканців похилого віку. Життя військових, патріотів, наших ГЕРОЇВ, які не шкодуючи свого життів захищають нас, захищають майбутнє нашої держави , майбутнє УКРАЇНИ!!! Не ми вибрали цей час, час вибрав нас. Зараз перед нами стоїть завдання вистояти і перемогти. Звільнити Україну від агресора, від терористів, сепаратистів , від тих зрадників, що роздирають на шматки нашу БАТЬКІВЩИНУ, знищують Донбас.

А Донбас – це УКРАЇНА!!!

Найстрашніший гріх за часів великих потрясінь для своєї нації – дотримуватися нейтралітету. Ми звичайні люди, звичайні патріоти, звичайні українці не можемо сидіти і чекати, поки державна машина, проїдена корупцією, потурбується про наших воїнів, про наших ГЕРОЇВ і забезпечить їх усім необхідним.

Наш Координаційний центр волонтерів Олександрії робить усе можливе, щоб підтримувати та забезпечувати наших ГЕРОЇВ. Ми проводимо в місті різноманітні акції, збираємо гроші, продукти харчування, теплі речі, запчастини до автомобілів, ліки. На зібрані гроші придбаваємо військове спорядження, спеціальну оптику, все те, що потрібно бійцям. Маючи щоденний зв’язок з бійцями, ми з’ясовуємо їх потреби і намагаємося їм допомагати. Наші хлопці-волонтери два-три рази на тиждень їздять і відвозять в зону АТО, безпосередньо на передову, зібрані нами вантажі. Ми допомагаємо багатьом добровольчим батальйонам, регулярним військовим частинам. Але тільки наших зусиль замало. Хлопці знаходяться в зоні бойових дій, під обстрілами, мінометним та артилерійським вогнем. Втрачають життя, здоров’я, потерпають від холоду. Є гостра необхідність в теплому одязі, зимовій формі, термобілизні, спальних мішках, карематах, зимовому взутті, рукавичках, шапках, тепловизорах, приладах нічного бачення, біноклях, далекомірах. Напевно, легше перерахувати, в чому немає потребиі . Їм потрібно все. Ми намагаемося, за допомогою усіх небайдужих громадян нашого міста, району, усієї країни, забезпечити наших військових та добровольців усім необхідним. Адже від їх забезпечення залежить боєготовність, можливість вистояти, перемогти. Залежить яким буде наше завтра, завтра наших дітей, майбутнє України, Європи, всього світу!

Координаційний центр волонтерів Олександрії звертається до усіх не байдужим до чужого горя, до чужої біди, до людей з відкритим і добрим серцем. Сьогодні ви допоможете нашим воїнам, нашим ГЕРОЯМ, ви підтримаєте Україну. І ми обов’язково вистоїмо, вистоїмо і переможемо, переможемо російського агресора, нелюдей-терористів, зрадників-сепаратистів. Звертаємося до вас за підтримкою!!! Дуже потрібна ваша матеріальна допомога!!!

Керівник координаційного центру Кабанова Ірина

 

Координаційний центр волонтерів по допомозі АТО,  звертається до вас за підтримкою.  Просимо надати фінансову та матеріальну допомогу бійцям,  які знаходяться в зоні бойових дій. Речі, продукти харчування, медикаменти та засоби особистої гігієни просимо приносити за адресою:

м. Олександрія, вул. 50 років Жовтня, 12.

Телефони:

(095) 1949060 * (096) 1306494 * (063) 9575484

Фінансову допомогу можно перерахувати за такими реквізітами:

Картка ПриватБанку 5211 5374 2896 2117  Отримувач Кабанова Ірина Олександрівна

Кожна гривня, яку ви перерахуєте, може врятувати людське життя!

 

Ми в ФБ https://www.facebook.com/groups/718187174896136/

та у ВК http://vk.com/centrvolonteriv

Імейл alex_volonteri@ukr.net

Для желающих разместить ссылку и рекламу нашего сайта, предлагаем скачать архив с графикой. Его содержимое можно увидеть на картинке ниже.

Если есть необходимость подогнать по размеру или под дизайн сайта, не вопрос. Пишите, сделаем.

E-mail : alex_volonteri@ukr.net