Гуманітарна допомога

Можемо відзвітувати ще про одну зроблену добру справу. Навесні наша волонтер Женя Мороз налагодила переписку з датським Фондом “Допоможи українським дітям” і його представником Лесею Еріксон-Ігнатик з приводу надання гуманітарної допомоги. Датський благодійний фонд відгукнувся та через своє представництво – Благодійний фонд «Свої» з Києва – направив до нашого волонтерського центру 150 ящиків гуманітарної допомоги.

Розвантаження гуманітарної допомоги


Ми зв’язалися з районним відділом соціального захисту та за їх сприяння частину переданих речей роздали переселенцям з зони АТО, що проживають в нашому районі.

Багатодітна родина вимушених переселенців отримує гуманітарну допомогу.

Інша родина вимушених переселенців відбирає собі неохідні речі.


Вимушеним переселенцям привезли гуманітарну  допомогу в с. Андріївку.Решту коробок з гуманітарною допомогою наші волонтери доправили в прифронтові райони. Перевезенню гуманітарної допомоги у прифронтові райони посприяли військові з 80 бригади та хлопці з ГО “Ніхто крім тебе”, які везли власноруч відремонтовані машини. Воїни Збройних Сил України розвезли всі коробки з гуманітарною допомогою до дитячих будинків у м. Костянтинівка та м. Дзержинськ. Допомога містила дитячий одяг, взуття, іграшки, засоби гігієни, книжки українською мовою.

Волонтери ГО “Ніхто крім тебе” тягнуть на передову відремонтований ГАЗ-66, завантежений гуманітарною допомогою

Відремонтований ГАЗ-66 з гуманітарною допомогою

А це відео, зняте при розвантаженні гуманітарної допомоги в дитячому будинку.

Метою отримання та розподілення гуманітарної допомоги була турбота про дітей, адже діти – це найвразливіша категорія населення. Вони найбільше потребують нашої уваги та допомоги, а ще діти – то наше майбутнє, і нам всім необхідно завойовувати їхні серця, щоб вони росли з любовью та повагою до України, до української культури, щоб у військових бачили своїх помічників та захисників.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Коментарі заборонені.