Дітей чужих не буває

Зараз, через нове загострення у бойових діях на сході нашої держави, багато людей тікають від війни та потребують нашої з вами підтримки. Зрозуміло, що фінансово допомагати всім дуже важко і кожен обирає той напрямок, до якого лежить серце.

Але, наприклад, поділитися з переселенцями тими речами (одягом, взуттям, рушниками, постіллю, ковдрами чи посудом), яким зараз не користуєтесь, дуже просто. Особливу увагу треба звернути на дітей, бо вони – наше майбутнє, і щоб ми через багато років не стикнулися з тією ж проблемою, що є зараз, ми повинні допомагати один одному, як одна родина, і тоді нас ніхто не зможе знову поділити за надуманими критеріями чи ознаками.

В нашому місті не так багато переселенців, як наприклад у Дніпропетровській чи Харківській областях чи у прифронтових Слов’янську чи Артемівську. Але і ті, хто живе зараз в Олександрії, потребують нашої уваги. Тому велике прохання від волонтерів по допомозі переселенцям Наташи (096 34-41-152) та Світлани (096 84-77-286) – телефонуйте та запитуйте про нагальні потреби переселенців, або ж, якщо ви будете робити ревізію в своїй шафі – знайте, є ті, кому ваші старі чи набридлі речі можуть стати у пригоді. Дівчата підкажуть, куди приносити речі та дадуть відповідь на всі запитання.

І ще, якщо ви хочете допомогти саме дітям-сиротам у прифронтових дитбудинках або тим, кого тільки-но евакуювали із зони АТО – можете приносити дитячі речі, канцтовари, книги та іграшки до магазину “Адам та Єва”, на проспекті Леніна, навпроти ТЦ “Гірник”.

Наша сила в єдності!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Коментарі заборонені.