29.01

Сьогодні був дуже активний день.

Пан Шемогонов приніс багато канцтоварів, печиво, іграшки та цукерки для дитбудинку.
Колектив 23 аптеки передав знеболюючі та противірусні препарати на суму 2 204 грн.

З гімназії ім. Т.Г. Шевченка принесли ліки, кофдри, одяг.

Пан Ніколайко приніс консервацію, крупи, цибулю, картоплю.

Пан Тімошенко приніс маскувальний костюм.

З 9 школи принесли пиріжки, термобілизну, плащ-дощовик та консервацію.

Від керівництва м-нів “Оптовичок” передали 5 коробок печива та пряників.

Завдяки нашим однодумцям з Києва Назару та Олександру, які оплатили в Армії SOS вартість планшета, це планшет з електронними картами та програмами знаходження цілей був переданий в один із батальонів.

Отримали військові форму із Світловодська – 11 бушлатів та 11 напівкомбенізонів.

І про допомогу військовим.

Сьогодні відправили 3 машини на схід.
Волонтера з ГФ Славутич Сергія Качинського, який повіз вантаж для 55 та 59 бригад, 17 та 42 батальонів, завантажили маскувальноюю сіткою, передали 11 комплектів форми для 17 батальону, 10 паков води, продукти харчування (сало, квашену капусту, квашені помідори, пиріжки), шкарпетки, термобілизну, фонарики. А ліки, перев’язочний матеріал, хірургічний інструментарій, знеболюючі та протизапальні препарати Качинський передасть в госпіталь в м. Дзержинськ.

Володимир Малишев вирушив у с. Костянтинівка, через нього передали в медичну частину ліки, бинти, вату, йод, зеленку та інші антисептики. Також передали ремонтні ключі, фонарики, сало (17 кг), квашену капусту, консервацію та овочі.


Олександр Маковецький повіз у Дніпропетровський госпіталь рушники, постільну білизну, спідню білизну, ліки, перев’язочний матеріал.
Зібрані дитячі речі будуть передані дніпропетровським волонтерам, які опікуються евакуйованими до Дніпропетровська дітками з дитбудинків та із Авдіївки. Для них передали 30 мішків з речами, канцтовари, продукти харчування (олія, макарони, консервацію, 3 відра квашеної капусти, квашені огріки та буряк, пиріжки.

 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

2 коментрів до запису “29.01”

  1. Читач коментує:

    А яка третя машина, якщо Малишева возить Качинський ?

    • Евгения коментує:

      Дякую, що підмітили. Малося на увазі, що буде дві окремі велики передачки у Констянтинівку та Дебальцево. А взагалі, запрошую долучатися до допомоги в нашому волонтерському центрі – чоловічі руки завжди потрібні.