Архивы рубрики ‘Допомога переселенцям’

Гуманітарна допомога

Можемо відзвітувати ще про одну зроблену добру справу. Навесні наша волонтер Женя Мороз налагодила переписку з датським Фондом “Допоможи українським дітям” і його представником Лесею Еріксон-Ігнатик з приводу надання гуманітарної допомоги. Датський благодійний фонд відгукнувся та через своє представництво – Благодійний фонд «Свої» з Києва – направив до нашого волонтерського центру 150 ящиків гуманітарної допомоги.

Розвантаження гуманітарної допомоги

Читати далі »»»

18.05

Сьогодні до нас у центр заїхали наші воїни, підгрузили їх трохи картоплею та свіжими газетами “Сільський вісник”.

Читати далі »»»

Звітуємо

Для двох сімей вимушених переселенців, в яких найближчим часом з’являться немовлята, передали 3 величезних пакети з дитячими речами та необхідними речами для догляду за немовлятами.

Потім ми дізналися, що в Кіровограді у пологовому будинку знаходиться дружина зниклого без вісті в зоні АТО “кіборга” та передали дитячі речі для їх новонародженої донечки.


Читати далі »»»

Волонтери дітям

Всі речі, які були принесені олександрійцями в наш волонтерський центр для дітей-сиріт з дітбудинку в Дебальцево та для дітей, евакуйованих із зони АТО в санаторій під Дніпропетровськом, ми вже передали 29 січня. Велика всім вдячність та низький уклін за небайдужість та добре серце.

Дітей чужих не буває

Зараз, через нове загострення у бойових діях на сході нашої держави, багато людей тікають від війни та потребують нашої з вами підтримки. Зрозуміло, що фінансово допомагати всім дуже важко і кожен обирає той напрямок, до якого лежить серце.

Але, наприклад, поділитися з переселенцями тими речами (одягом, взуттям, рушниками, постіллю, ковдрами чи посудом), яким зараз не користуєтесь, дуже просто. Особливу увагу треба звернути на дітей, бо вони – наше майбутнє, і щоб ми через багато років не стикнулися з тією ж проблемою, що є зараз, ми повинні допомагати один одному, як одна родина, і тоді нас ніхто не зможе знову поділити за надуманими критеріями чи ознаками.

В нашому місті не так багато переселенців, як наприклад у Дніпропетровській чи Харківській областях чи у прифронтових Слов’янську чи Артемівську. Але і ті, хто живе зараз в Олександрії, потребують нашої уваги. Тому велике прохання від волонтерів по допомозі переселенцям Наташи (096 34-41-152) та Світлани (096 84-77-286) – телефонуйте та запитуйте про нагальні потреби переселенців, або ж, якщо ви будете робити ревізію в своїй шафі – знайте, є ті, кому ваші старі чи набридлі речі можуть стати у пригоді. Дівчата підкажуть, куди приносити речі та дадуть відповідь на всі запитання.

І ще, якщо ви хочете допомогти саме дітям-сиротам у прифронтових дитбудинках або тим, кого тільки-но евакуювали із зони АТО – можете приносити дитячі речі, канцтовари, книги та іграшки до магазину “Адам та Єва”, на проспекті Леніна, навпроти ТЦ “Гірник”.

Наша сила в єдності!

Знайшли машинку, дякуємо

Звертаємося з трохи незвичним проханням – для однієї гарної людини, переселенця із Криму, який не сидить склавши руки та допомагає іншим, потрібна пральна машинка. В його родині скоро чекають на поповнення, тож прання буде багато. Вони будуть раді будь-якій пральній машинці, навіть самій простій “Малютке”.

29.01

Сьогодні був дуже активний день.

Пан Шемогонов приніс багато канцтоварів, печиво, іграшки та цукерки для дитбудинку.
Читати далі »»»

І знову потрібна допомога діточкам

Дніпропетровські волонтери звертаються до небайдужих олександрійців по допомогу: з Авдіївки до санаторіїв Дніпропетровщини вже евакуювали діточок, і планується ще вивезти діточок з Мар’їнки, Дебальцево та Авдіївки, де активізувалися бойові дії.

Зараз велика потреба в одягу та взутті для діточок від 8 до 16 років.

Не можна бути байдужими, коли дитячі життя в небезпеці.

Одяг та взуття приносити в м-н “Адам та Єва” навпроти ТЦ Гірник.

Подаруй дітям свято!!!

Координаційний центр волонтерів разом із ГО Союз солдатських матерів
та дружин військовослужбовців та волонтерами, які допомагають переселенцям
проводить акцію

“Подаруй дітям свято”

Мета цієї спільної акції – привітати з наступаючим Новим Роком та подарувати дітям військовослужбовців АТО та дітям переселенців подарунки.
Плануємо охопити цією акцією діточок з міста та району.

Оголошуємо збір листівок з привітаннями, солодощів та іграшок
(можна не нових, але у гарному стані).

Збір триватиме до 25 грудня.


Читати далі »»»