Архивы рубрики ‘Допомога пораненим’

Про лікування бійця

Тільки вчора, на прохання родичів, виклала пост про збір коштів для Константина Красюка. А сьогодні з ранку вже мала телефонну розмову з Коваленко Сергієм Петровичем, першим заступником губернатора.

Виявляється ситуація зі звичайним солдатом контролюється на рівні керівництва області! « Гроші на операцію виділені. Операція з середи переноситься на п’ятницю. Все під контролем!» – говорить Сергій Петрович.

Дуже вражає оперативність, та стурбованість посадових осіб долею звичайного солдата! Влада таки працює!

Телефоную жінці, Олені, все так! Гроші виділили, але їх не вистачає! Кожного дня лікарі пишу нові списки!
Тому, підводимо підсумки. Влада працює! Учасники АТО отримують лікування за рахунок держави! Але в кожному окремому випадку свої труднощі. Збір коштів продовжується! По переду важке післяопераційне лікування та реабілітаційний період!!! реквізити тут

З повагою, Ірина Кабанова

Терміново необхідна допомога!!!

SOS!!!
Наш земляк, Костя Красюк, пройшов усі круги аду, захищаючи нас з вами в АТО, захищаючі Україну!!! Тепер йому потрібна допомога. Терміново треба зробити операцію, яка врятує Кості життя!
Сім’я звертається з проханням допомогти зібрати кошти на операцію!
Кошти можна перерахувати на картку Костянтина : Рахунок в УкрСиббанк № 26252009120716
Телефон для довідок: Жінка Костянтина- Олена (093)129-54-91

Читати далі »»»

Відвідали земляка в шпиталі

Відвідали нашого «Правосєка» Віктора в Кіровоградському шпиталі!
Передали в шпиталь милиці, шприці, системи!

Читати далі »»»

Більше тисячі гривень передали благодійники на лікування захиснику України

30 листопада у Координаційному центрі волонтерів Олександрії Микола Середа передав 1250 гривень демобілізованому військовому Олегу на чергову операцію руки. Поранення боєць отримав у зоні АТО під час військової служби.

Допомогти фінансово благодійники Моїсеєва О.І., Резніченко М.І. та Середа Микола вирішили передати саме пораненому олександрійському бійцю.


Читати далі »»»

Памперсы и калоприемники для госпиталей

Недавно мы отправляли для госпиталей Киева и Ирпени памперсы для взрослых и калоприемники, ранее принесенные замечательными александрийцами.

Леся Петрук, волонтер из Киевского госпиталя, прислала фотоотчет о получении. Это все пригодилось.

Дорогие наши мальчики, защитники – выздоравливайте быстрее. А Лесе Петрук огромное спасибо за труд и заботу о ребятах!!! И все остальным девочкам-волонтерам также!!!

Олександрія долучилася до збору кришечек

Потроху і олександрійці долучаються до акції зі збору пластикових кришечок, започаткованої БФ ОВЕС, кошти від переробки яких підуть на протези воїнам АТО.
Читати далі »»»

Останні новини

Продовжуємо також збір коштів для покупки рацій в 28 бригаду. Також їм потрібен бінокль, берці, тактичні перчатки та окуляри, пальчикові батарейки та продукти харчування.

Ще нам потрібно оплатити рахунок за футболки та балаклави для хлопців.
Кошти можна переховувати на карту ПриватБанку 5211 5374 2896 2117, отримувач Кабанова Ірина Олександрівна
Читати далі »»»

Новини від пораненого Олександра Мосулеги (нова карта для збору коштів)

Сьогодні розмовляла з Діною, дружиною Олександра Мосулеги. Вона передає величезну подяку всім за підтримку – фінансову, моральну та молитовну. Каже, що телефонують люди, питають, чи правда щодо Олександра, бо знають його. І коли отримують підтвердження щодо нього та дійсності банківської карти, то переказують гроші та передають привіт пораненому. Олександр також передає всім привіт та подяку за підтримку. Почуває себе добре, вже, за словами дружини, хоче вставати чи хоча б сидіти – така в нього непосидюча натура. Але через складне поранення в живіт йому це заборонено, постільний режим як мінімум на місяць. Діна просить допомогти знайти квартиру чи хоча б кімнату поблизу лікарні ім. Мечникова, бо буде знаходитися поруч із чоловіком. Вчора Олександр вже пив солодкий чай, сьогодні Діна повезла йому бульон, буде пробувати годувати. З дозволу Діни публікую фото нашого незламного кіборга Олександра Мосулеги – так він виглядає сьогодні.

А ми – колектив Координаційного центру волонтерів Олександрійщини – також висловлюємо щиру подяку всім, хто відгукнувся на прохання про допомогу Олександру.

Нові реквізити картки ПриватБанка дружини – 5168 7572 8714 9779  Мосулега Діна Олександрівна

SOS. Потрібна допомога

Шановні!

Сподіваюсь, ви пам’ятаєте нашого олександрійського кіборга з позивним “Дід” з 93 ОМБр – Олександра. Ми передавали йому вишиту ікону в ДАП та олександрійський прапор.


Декілька днів назад його сильно поранило на передовій – в їх бліндаж прилетів снаряд, коли вони їли, всі були без броніків. Всі 8 отримали поранення різної складності, але на щастя ніхто не загинув. Трьох найважчих евакуювали до шпиталю. І зараз наш кіборг знаходиться в Дніпрі в лікарні ім. Мечникова. Там зібрані найкращі лікарі нашої країни, але лікування потребує коштів, хоча волонтери з Дніпра дуже допомагають з медикаментами.

До нас звернулася його дружина Діна із проханням допомогти фінансово, а ми вже звертаємося до вас – будь ласка, не пройдіть повз, кожна гривня на вагу золота.

Карта ПриватБанка дружини – 5168 7556 1763 0260 Мосулега Діна Олександрівна