Архивы рубрики ‘Допомога військовим’

Черговий вантаж

Відправили хлопцям черговий вантаж. Дякую Сергію Даценко. Спочатку він був волонтером. Допомагав нам збирати допомогу для військових. Потім сам пішов воювати. Зараз звільнився, але продовжує допомагати бойовим побратимам. Війна не відпускає.
Зараз ми знову разом допомагаємо військовим.

Читати далі »»»

Відправили посилки нашим захисникам

Продовжуємо продовжувати допомагати нашім бійцям. Посилки відправлені, посилки отримані! Роботу виконано. Дякуємо Галині Григорівні Мариненко, та всім хто їй допомагав збирати допомогу хлопцям. Дякує компанії « Нова Пошта» та Адміністратору програми «Гуманітарна пошта України» за можливість безкоштовно відправляти допомогу військовим на фронт.
Всім дякуємо!!!
Читати далі »»»

Продовжуємо продовжувати!

Відправили посилки солдатам на фронт. Посилки зібрала Маріненко Галина Грирорівна. Хлопці телефонували та дякували.
Велика подяка всім хто продовжує допомагати солдатам!!!

Передачки бійцям

Продовжуємо продовжувати!
Сьогодні від грузили машину, яка їде в 93 бригаду. Олександр Мосулега, «Кіборг», волонтер продовжує допомагати хлопцям на передовій. Разом з Олександром відправили в зону АТО каністри для води, продукти харчування, домашню закрутку, овочі, в’язані шкарпетки, миючі засоби, сухі супи. Та ще багато, багато різного, того що просять солдати на передовій. До збору вантажу долучилося багато не байдужих, які не втомилися, та продовжують допомагати солдатам. От і ми, продовжуємо продовжувати допомагати солдатам!
Велика подяка всім хто продовжує допомагати солдатам!!!

Читати далі »»»

Допомога для бійців

Допомога для солдат, зібрана школярами, 24 жовтня поїхала на фронт! Солдати були дуже зворушені та вдячні!!!!

Читати далі »»»

Учні Мартоіванівської школи зібрали та передали солдатам допомогу

Смаколики до свята

Учні Новопразької школи №2 зібрали та передали солдатам допомогу. Дуже вдячні!!!

Читати далі »»»

Наші помічники

УчнІ Олександрійського ліцею інформаційних технологій передали для воїнів привітання до свят. Посилку відправлено, чекаємо на фото звіт!
Дуже вдячні за підтримку та привітання.


Читати далі »»»

Колишніх солдат не буває!!!

На дорогах війни зустріла Віктора Маринича ще в 2015 році десь під Часовим Яром. Після того ще не раз привозили до них допомогу. Він воював у складі батальйону «Донбас-Україна». Разом з іншими земляками боронив нас із вами від ворога.

Читати далі »»»