Архивы рубрики ‘Відео’

Інтерв’ю до Дня Волонтера

Акція до Дня Захисника України

Збір коштів триватиме до 5 грудня включно!

Збір коштів триває за адресою: пл. Соборна( Леніна), 3, в приміщенні юридичної консультації «АЛЕН»

Відкритий картковий рахунок Приватбанк 4149 6258 1460 6388, отримувач Кабанова Ірина

Снова нужна ваша помощь

Добыли, насобирали, отвезли. И все с начала. За работу, отдохнем потом, когда победим. Народ, подключайтесь, ПОЖАЛУЙСТА,!!!

Читати далі »»»

Памяти Игоря Константинова

Про медалі

Знімальна група телеканалу КТМ зробила сюжет про олександрійських волонтерів, нагороджених медалями “За гідність та патріотизм” – Ірину Кабанову та Олександра Маковецького.

Привітання бійцям від студентів політехнічного коледжу

Тепло для бійців

Олександр Білоусов та підприємство “Промконверсія” передали волонтерам виготовлену на підприємстві буржуйку, щоб волонтери відвезли її військовим у найближчу поїздку.

Олександр Білоусов два тижні тому вже передавав 2 буржуйки бійцям. Минулого року виготовлені його працівниками буржуйки також зігрівали бійців в холодну пору року.

 

 

 

 

 

 

 

 

Гостинці бійцям

Знімальна група ТРК КТМ зробила гарний сюжет про передачу смаколиків і малюнків студентами та викладачами Олександрійського педагогічного коледжу імені В.О. Сухомлинського та збори наших волонтерів в дорогу до хлопців на передову напередодні дня Святого Миколая.

Маленьке місто в якому живуть люди з ДОБРИМ СЕРЦЕ!!!

Дякуємо вам дорогі наші земляки.
Дякую і низько вклоняюсь вам як волонтер, як мати.
Дякую від імені всіх волонтерів, від імені всіх наших захисників. Завдяки ВАМ, ми змогли придбати для наших хлопців ще один прилад нічного бачення.
Напевно, що цей прилад попередить про небезпеку, врятує життя чийогось сина, батька, брата.
Дякуємо всім не байдужим, щирим, добрим людям. Ваше добро обов’язково до вас повернеться. Повернеться вам, вашім дітям. Повернеться в ваші домівки. ДЯКУЄМО ВАМ!

 

З повагою, Ірина Кабанова